ART / Oil paintings / Oil painting 12848447
nr 1284 8447
OIL PAINTING
unidentified artist, Liggande modell. Oil on panel, 15x30 cm,
Oidentifierad Konstnär, Liggande modell. Ej signerad. Olja på pannå, 15x30 cm
1000
SEK 700
Monday October 28 2019
at 20:06:44
26/10 16:16:32
28/10 18:35:42